Дані ЦВК: Путін переміг в першому турі виборів (оновлюється)

Дата публікації
Перегляди
7276
Дані ЦВК: Путін переміг в першому турі виборів (оновлюється)

За попередніми даними ЦВК РФ, прем'єр-міністр Володимир Путін переміг у першому турі президентських виборів / РИА Новости

За попередніми даними ЦВК, Путін набирає більше половини голосів виборців, на другому місці - Геннадій Зюганов.

Центрвиборчком Росії підбиває підсумки виборів президента РФ. За результатами обробки 98% протоколів перемагає чинний прем'єр Володимир Путін.

За попередніми даними ЦВК, Володимир Путін набирає 63,97% голосів. З таким результатом Путін одержує перемогу в першому турі президентських виборів.

Геннадій Зюганов - 17,17%

Михайло Прохоров - 7,65%

Володимир Жириновський – 6,24%

Сергій Миронов - 3,83%

Голова ЦВК Володимир Чуров заявив, що обробка протоколів йде високими темпами, і до 10 години ранку за московським часом планується обробити більше 99 відсотків протоколів. 

За останніми даними ЦВК, явка виборців перевищила 64 відсотки.

Це значно вище, ніж на президентських виборах 2008-го року, тоді проголосували 43 відсотки виборців.

Нагадаємо, спостерігачі повідомляли про масові порушення на виборах – зокрема, підвезення виборців на дільниці, де ті голосують за відкріпними посвідченнями і додатковим списками.

Але у виборчих комісіях проблем майже не побачили і розповідають про заздалегідь заготовлені провокаційні скарги. Для порівняння: правозахисна асоціація "Голос" нарахувала 2492 порушення, у ЦВК Росії повідомили, що у відомство надійшло всього лише 86 скарг.

Дані ЦВК: Путін переміг в першому турі виборів

Дані ЦВК: Путін переміг в першому турі виборів
Наступна публікація