Експосол США в Україні розповів, чия взяла на дебатах між Трампом і Байденом

Дата публікації
Перегляди
1014
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Експосол США в Україні розповів, чия взяла на дебатах між Трампом і Байденом

Фото: Associated Press

Обидва кандидати уникали гострих запитань модератора, каже Джон Гербст.

Колишній посол США в Україні Джон Гербст називає перші дебати між кандидатами в президенти США Дональдом Трампом і Джо Байденом досить бурхливими. Він наголошує, що Трамп регулярно перебивав Байдена, який рідше відповідав взаємністю. 

Про це він сказав у коментарі ТСН.ua.

"Байден, називаючи ім’я Трампа, також вдавався до образ. Кожен намагався тиснути на конкретні точки, де в опонента майже немає досягнень і результатів. А модератор Кріс Воллес безуспішно намагався керувати дискусією", — зазначив Джон Гербст.

За його словами, обидва кандидати уникали гострих запитань модератора.

"Байден не відповів на питання про заклик до мерів і губернаторів-демократів щодо більш рішучих дій проти заворушень (під час недавніх протестів. — Ред.). Трамп відмовився від прямого засудження насильства з боку правих. Байден, можливо, вийшов із дебатів із незначними перевагами, оскільки його виступ явно підірвав лозунги передвиборчої кампанії Трампа про те, що Байден не має енергії чи інтелекту для президентського крісла", — сказав колишній посол США в Україні. 

Нагадаємо, у ніч проти середи (за київським часом – вранці 30 вересня) у місті Клівленд (США) відбулися президентські дебати між кандидатами від Республіканської та Демократичної партій — Дональдом Трампом та Джо Байденом.

Як дебати у США оцінили українські та американські експерти, детально читайте на ТСН.ua.

На дебатах у США Байден назвав Трампа дурнем, клоуном і путінським щеням

На дебатах у США Байден назвав Трампа дурнем, клоуном і путінським щеням
Наступна публікація