ФБР розслідує втручання Росії у вибори президента США

Також вивчають потенційні зв'язки кампанії Трампа з Москвою.

ФБР розслідує можливе втручання Росії на результат виборів президента в США в 2016 році, а також потенційні зв'язки кампанії президента Дональда Трампа з Москвою.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на виступ у конгресі директора ФБР Джеймса Комі.

Зокрема, спецслужби Сполучених Штатів оприлюднюють доповідь про втручання Москви в президентську кампанію. Відтак публічні слухання в Конгресі вже розпочалися.

Комі вже встиг підтвердити факт розслідування ФБР зв'язків представників кампанії Трампа із Росією.

Соратнкии Трампа очікують, що доповідаючи про російський слід, Комі заявить, що доказів зв'язків з Росією немає. Сам Трамп вже написав у Твіттері про своє ставлення до слухань.

Слухання триватимуть ще кілька годин. Комі доведеться відповісти також на запитання про те, чи брехав президент щодо прослуховування, яке нібито замовляв колишній президент США Барак Обама

ВідеоУ Конгресі почалися слухання щодо втручання Москви у президентську кампанію США

Нагадаємо, комітет із розвідки Палати представників Конгресу США заявив, що не має "доказів змови" виборчого штабу вже нинішнього президента США Дональда Трампа з Кремлем. Голова комітету з розвідки Нуньєс також висловив обурення з приводу того, що конфіденційна інформація спецслужб США знову і знову просочується в медіа. На його думку, певні сили прагнуть таким чином "нашкодити уряду Трампа". 

Залиште свій коментар