Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італія майже легалізувала одностатеві шлюби

Нижня палата парламенту підтримала відповідний законопроект.

Італія майже легалізувала одностатеві союзи. За це вже проголосувала нижня палата парламенту, у позитивному рішенні верхньої майже ніхто не сумнівається, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Відповідний законопроект на розгляд парламентарів вніс прем'єр Маттео Ренці і пов'язав його з питанням довіри уряду. Отже, якби документ не ухвалили, уряд мав би піти у відставку.

Італія була останньою великою країною Заходу, в якій одностатеві пари не могли офіційно оформити свої стосунки. Тепер вони зможуть брати прізвища одне одного та матимуть права спадкування.

Щоправда, їм буде не дозволено усиновлювати дітей. Цей пункт вилучили з закону і через це ЛГБТ-спільнота вже назвала його зрадницьким.

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Греції легалізували одностатеві шлюби. Прийнятий грецьким парламентом закон розширює поняття цивільних союзів для одностатевих пар, надаючи їм право спадкування субсидій та пенсійних зобов'язань держави. Греція стала першою православною країною, яка узаконила одностатеві союзи. Православна церква, чий офіційний статус закріплений в конституції країни, активно виступала проти прийняття закону.

Відео Італія майже легалізувала одностатеві союзи

Залиште свій коментар

Вибір редакції