Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Космічний корабель Crew Dragon здійснив стикування з МКС

Це перший комерційний пілотований корабель для багаторазового використання.

Космічний пілотований корабель Crew Dragon, створений компанією Ілона Маска SpaceX, здійснив стикування з Міжнародною космічною станцією. 

Про це повідомляють у прес-службі NASA.

Стикування першого в історії пілотованого приватного корабля відбулося вдень у неділю, 3 березня. Стикування відбулося в американському сегменті станції. 

Як відомо, компанія SpaceX Ілона Маска 2 березня о 9:49 (за київським часом) вперше в історії запустила приватний пілотований корабель Crew Dragon до до Міжнародної космічної станції.

Crew Dragon - один з двох пілотованих кораблів, створених в рамках програми NASA зі стимулювання розробки космічних кораблів приватними компаніями Commercial Crew Program. Він має доставити вантаж на МКС та повернутися на землю 8 березня.

Місія DM-1 - перший випробувальний політ корабля. На його борту корабля замість астронавтів помістили нашпигованого датчиками манекена Ріплі ( названий на честь героїні фільму "Чужий" Елен Ріплі). Якщо ж випробування закінчаться вдало, NASA спробує використати Dragon у  своїй місії вже цього липня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції