Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Шрі-Ланці оскаженілі слони затоптали 18 людей

Місцеве свято перетворилось нещасний випадок

На Шрі-Ланці слони, які були задіяні в урочистій процесії на честь релігійного фестивалю, раптово зірвались і розтоптали 18 осіб.

Одного слона вдарили палицею і він вийшов з-під контролю. Люди кинулися тікати від розлюченого звіра і цим налякали іншого слона, який йшов попереду – він ткож рвонувся вперед, топчучи всіх, хто зустрічався йому на шляху.

Серед травмованих були жінки і діти, всі вони госпіталізовані.

слон, М'янма
Associated Press

На початку серпня в одній із китайських провінцій вулицями міста прогулявся слон. Спочатку він прийшов на одну із ферм на околиці, а тоді вирішив зануритись у цивілізоване життя і подався до міста. За маршрутом велетня уважно стежили рятувальники. Задіяли навіть квадрокоптер. Місцевих мешканців  попереджали завчасно та просили не виходити на вулицю, якою йшла дика тварина.  
 

Відео Під час нічного карнавалу в столиці Шрі-Ланки два слони потоптали людей

Травмувалися щонаймнше 18 учасників дійства. У святковій процесії брали участь кілька слонів, на яких начепили ковдри і ілюмінацію. Перед тваринами у костюмах витанцьовували учасники карнавалу. Аж раптом чоловік, що сидів на слоні, втратив контроль над твариною і та побігла на людей.  

Під час нічного карнавалу в столиці Шрі-Ланки два слони потоптали людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції