Північна Корея запустила дві ракети

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дальність польоту становила приблизно 430 кілометрів.

Північна Корея у четвер, 25 липня, запустила дві ракети у напрямку Японського моря.

Про це повідомляє CNN із посиланням на південнокорейських військових.

За їхніми даними, запуск невстановлених снарядів стався з району Вонсон, дальність польоту становила приблизно 430 кілометрів. Перша ракета була запущена о 5:34 ранку за місцевим часом, а друга – о 5:57.

Військові Південної Кореї разом із американськими військовими стежать за ситуацією на випадок, якщо відбудуться нові запуски.

Наразі у Пентагоні вважають, що Північна Корея запустила щонайменше одну ракету малої дальності. Схожий запуск відбувся у травні, коли північнокорейські військові випробували дві ракети малої дальності, які пролетіли приблизно 260 миль.

ядерна програма кндр. інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 5 травня Північна Корея провела навчальні стрільби з використанням декількох ракетних установок і тактичної керованої зброї. За кілька днів до того вона також здійснила випробування ракет малої дальності. 9 травня Північна Корея здійснила вже треті останній тиждень ракетні випробування, випустивши низку "невідомих снарядів". 

Відео КНДР почала відновлювати ракетний полігон

Це інформація від американського аналітичного центру. Там дослідили супутникові знімки Північної Кореї і виявили військових, які відбудовували споруду. І це попри те, що КНДР зобов'язалась демонтувати ракетний майданчик в межах домовленостей зі США.

КНДР почала відновлювати ракетний полігон

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції