Представник України в МВФ прокоментував протести у США

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Представник України в МВФ прокоментував протести у США

Associated Press

 Владислав Рашкован зазначив, що вбачає символізм у "безглуздих костюмах деяких нападників".

Представник України в МВФ Владислав Рашкован вважає: події у США свідчать про те, що сильні американські інститути показали, що готові давати відсіч будь-якій атаці на підвалини держави.

Про це він написав у Facebook. 

"Багато хто може подумати, що вчорашні події - тріщина в репутації США як демократичної держави. Однак мені бачиться як раз зворотне - сильні інститути в США знову показали, що готові давати відсіч будь-якій атаці на підвалини держави, так що 2021 рік все ж починається оптимістично", - зазначив він.

Рашкован зауважив, що попри те, що засідання обох палат Конгресу ще триває, але його результати вже вирішені наперед - обраний президент США Джо Байден буде проголошений 46-м президентом. "У нього буде монопольна влада в країні - вперше з 2011 року президент і одна партія контролюватимуть Білий Дім, Сенат і Палату Представників", - зазначив він.  

"Паралельно з подіями в Вашингтоні о 16:30 в Джорджії практично завершився підрахунок довиборів до Сенату (залишалися 2 місця). В результаті виборів перший раз в історії обидва місця були виграні демократами, і вперше Джорджію (в минулому один з центрів работоргівлі) представлятиме темношкірий сенатор. Що ще цікаво, за нових сенаторів проголосувало більше виборців, ніж за Джо Байдена під час виборів президента в листопаді 2020. У результаті цих виборів в Сенаті голоси республіканців і демократів розподіляться 50 на 50, і голос обраної віцепрезидента Камали Харріс буде визначальним при голосуванні", - додав Рашкован.

Представник України в МВФ зазначив, що вбачає символізм у "безглуздих костюмах деяких нападників" на Капітолій США.

"Люди в таких костюмах, що сидять на місці Глави Сенату, залазять на статуї колишніх президентів, носять прапори Конфедерації - це все неспроста. Можливо, хтось спланував цю картинку саме такий - з метою наруги над інститутами демократичної країни. У медіа повідомили, що ФБР займається розслідуванням події", - зазначив Рашкован. 

Нагадаємо, що прихильники Дональда Трампа штурмували будівлю Конгресу, в результаті їм вдалося потрапити всередину. Унаслідок протестів загинули чотири людини.

Політичне шоу: Конгрес США починає затверджувати новообраного президента

Політичне шоу: Конгрес США починає затверджувати новообраного президента
Наступна публікація