Путін відмовився розмовляти з Кадировим про справу Нємцова

Він вважає, що слідство зможе встановити винних.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що вбивство російського опозиційного політика Бориса Нємцова повинно бути розслідувано. Про це він сказав під час великої прес-конференції сьогодні, 17 грудня.

"З приводу злочину проти Бориса Нємцова. Я був із ним знайомий особисто, у нас не завжди були з ними погані стосунки, я з ним ніколи стосунки не псував, він обрав такий шлях політичної боротьби, особистих атак. Я до цього звик, не він один, але це зовсім не факт, що людину треба вбивати, я ніколи це не прийму. Вважаю, що його вбивство має бути розслідуване. Хто б це не був. Треба встановити, хто винен", - сказав російський президент.

Журналіст "Еха Москви" заявив про те, що у слідчих виникають проблеми з доступом до двох фігурантів цієї справи, яких неодноразово захищав Кадиров. Він запитав у Путіна, чи не розмовляв він з главою Чечні на цю тему.

"З регіональним керівництвом я такі питання не обговорював і обговорювати не збираюся, слідство має встановити винних", - відповів президент Росії.

За словами глави РФ, встановлення і покарання винних у таких справах має забезпечити стабільну політичну систему.

"Такі справи повинні бути розслідувані, а винні - знайдені і покарані. Це забезпечить нам стабільну політичну систему. Але потрібно дочекатися даних об'єктивного слідства", - сказав він.

Раніше опозиційний російський політик Ілля Яшин написав відкритий лист лідеру Чечні Рамзану Кадирову через вбивство свого однодумця і співголови партії "ПАРНАС" Бориса Нємцова, щоб "отримати прямі відповіді".

За санкціями Басманного суду під вартою перебувають п'ять фігурантів кримінальної справи: ймовірні виконавці Заур Дадаєв, Анзор Губашов та їхні ймовірні помічники Хамзат Бахаєв, Шадід Губашов і Тімерлан Ескерханов.

Також у листопаді Слідчий комітет РФ пред'явив Руслану Мухудинову, уродженцю Чечні, заочні звинувачення в організації вбивства політика.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: