Путіну комуністичні ідеї нагадали Біблію

Він заявив, що кодекс будівника комунізму зафіксував ідеї рівності.

Російський президент Володимир Путін заявив, що йому, як і раніше, подобаються комуністичні та соціалістичні ідеї. За його словами, кодекс будівника комунізму нагадує Біблію, повідомляє РБК."Мені дуже подобалися і досі подобаються комуністичні і соціалістичні ідеї. Якщо ми подивимося кодекс будівника комунізму, який широко тиражувався в Радянському Союзі, то він дуже нагадує Біблію. Це не жарт, це така цитата з Біблії насправді", — сказав він.

За його словами, в кодексі були зафіксовані ідеї рівності, братерства і щастя, але їхнє практичне втілення в СРСР були "далекі від того, що викладали соціалісти-утопісти". "Наша країна не була схожа на місто Сонця (утопічна робота Томмазо Кампанелли)", — заявив Путін.

Президент РФ нагадав, що він був членом компартії і майже 20 років пропрацював у Комітеті державної безпеки (КДБ) СРСР. "А це організація — спадкоємиця ЧК, яку називали озброєним загоном партії", — підкреслив він. За його словами, якщо людина з якихось причин вибувала з лав компартії, то його звільняли і з КДБ.

Путін підкреслив, що він не був членом партії за необхідності". "Не можу сказати, що я був таким вже ідейним комуністом, але я, проте, ставився до цього дуже дбайливо", — зізнався Путін. Глава РФ заявив, що, на відміну від багатьох функціонерів партії він не викидав і не спалив партквиток.

Раніше президент Росії Володимир Путін різко розкритикував радянського "вождя Володимира Леніна за результати діяльності та ідеї, які призвели до руйнування СРСР. Путін сказав: "Керувати плином думки це правильно, потрібно тільки щоб ця думка привела до правильних результатів, а не як у Володимира Ілліча".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: