Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ і далі заважатиме Україні інтегруватися в ЄС - розвідка США

Москва також прагне підірвати крихку економічну систему України.

Основна стратегічна мета Росії щодо України - перешкоджання їй інтегруватися в західні інститути шляхом розпалювання конфлікту на Донбасі, економічного тиску та політичних перепон.

Про це заявив директор Національної розвідки США Деніел Коутс, - пише Укрінформ.

"За нашими оцінками, стратегічні цілі Москви в Україні - утримання довгострокового впливу на Київ і зрив спроб України інтегруватися в західні інститути - залишаються незмінними в 2017 році. Путін, скоріш за все, зберігатиме тиск на Київ по кількох каналах, в тому числі шляхом активності РФ на сході України", - підкреслив директор Національної розвідки.

Також Москва також прагне "підірвати крихку економічну систему України й розділену політичну ситуацію, щоб створити можливості для відновлення й зміцнення російського впливу в процесі прийняття рішень в Україні".

Кремль прагнутиме використовувати розколи в Європі та зростаючі популістські настрої, намагаючись зашкодити продовженню санкцій з боку ЄС, виправдати або, принаймні, заплутати російські дії в Україні і Сирії, а також послабити привабливість західної інтеграції для країн на кордонах Росії.

Москва, ймовірно, "продовжить надавати фінансову й політичну підтримку популістських і екстремістських партій, щоб посіяти розбрат в європейських державах і знизити суспільну підтримку Європейського Союзу".

Нагадаємо, що військова розвідка США прогнозує, що Мінські угоди залишатимуться невиконаними протягом наступного року, немасштабні бойові дії вздовж лінії зіткнення на Донбасі продовжаться, з одночасною можливістю ескалації насильства з боку РФ.

Про це заявив директор Агентства військової розвідки Пентагону Вінсент Стюарт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції