Росія не збирається припиняти постачання зброї до Сирії

Дата публікації
Перегляди
2696
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія не збирається припиняти постачання зброї до Сирії

РФ продовжує поставляти зброю до Сирії / Фото: vesti.ru

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

Військово-технічне співробітництво Кремля і Дамаска, спрямоване на сприяння у боротьбі з тероризмом, продовжать.

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Наше військово-технічне співробітництво (з Сирією – прим. ред.) переслідує саме цю мету (допомога в боротьбі з терористами – прим.ред.)", - сказав він.

За словами Лаврова, поставки озброєнь були і будуть продовжуватися, оскільки вони "неминуче супроводжуються направленням російських фахівців, які допомагають налагодити відповідне обладнання, навчити сирійський персонал поводитися з цим озброєнням".

Крім того, він додав, що "не може погодитися з припущеннями про те, що Москва різко і якісно змінила свій підхід" до сирійського питання.

На думку глави російського МЗС, необхідно координувати зусилля антиігілівскої коаліції на чолі з США із "тими, хто воює з бандитами на землі - тобто іракської армії, іракськими курдами, сирійською армією і сирійським курдським військом". "Ми виступаємо за це, закликаючи координувати зусилля між всіма, хто воює на суші", - підкреслив Лавров.

Також він вважає, що потрібно координувати дії загонів сирійської опозиції. "Дуже важливо, щоб і ці бойові підрозділи координували свої дії проти "Ісламської держави". В ідеалі, коаліція могла б координувати свої авіаційні можливості з наземною операцією, хоча одними ударами з повітря нічого не вирішити", - підсумував глава МЗС РФ.

Нагадаємо, Сергій Лавров заявив, що Росія продовжить постачати військову техніку до Сирії для забезпечення обороноздатності країни в боротьбі з тероризмом. Лавров запевняє, що російські військовослужбовці і військові фахівці перебувають у Сирії для обслуговування військової техніки "для сприяння сирійської армії в використанні цієї техніки".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2696
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація