Сирійська влада готова до переговорів з опозицією у Женеві

Представник влади країни зустрівся з представником ООН.

Сирійська влада заявила представнику ООН, що готова взяти участь у мирних переговорах у Женеві 25 січня, але вимагає список представників сирійської опозиції, які візьмуть участь у засіданні. Про це повідомляє Reuters у суботу, 9 січня, з посиланням на державні сирійські медіа.

Міністр закордонних справ Валід Аль-Муалем, який зустрівся з представником ООН Штефаном де Містура у Дамаску, також наголосив на необхідності створення списку груп, які буде визнано терористичними.

ООН у середині грудня ухвалила резолюцію щодо припинення п'ятирічної цивільної війни у Сирії. Резолюція підтримує політичний перехід у Сирії протягом 6 місяців і вибори протягом наступних 18 місяців. Документ наказує почати переговори з перехідного періоду між сирійським урядом і опозицією вже на початку січня 2016 року.

Громадянська війна в Сирії розпочалася навесні 2011 року. Відтоді число загиблих перевищило 250 тисяч осіб, біженців — 4 мільйони. Повстанці виступають за повалення режиму Башара Асада. За цей час частину території країни захопила "ІД".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: