Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, хто фінансував теракт в метро Санкт-Петербурга

Азімов передав отримані від терористів кошти смертникові Акбаржону Джалилову.

Гроші для підготовки теракту в петербурзькому метро ймовірний співучасник злочину Акрам Азімов отримав від активного учасника міжнародної терористичної організації на території Туреччини.

Про це повідомляє РИА Новости.

Але назва терористичної угруповання, яке спонсорувала теракт, в суді не уточнювалося.

Слідство встановило, що Азімов передав отримані від терористів кошти смертникові Акбаржону Джалилову, з яким він контактував. Також він займався фальсифікацією документів для своїх спільників, щоб у них не виникало проблем при пересуванні територією Росії.

Акрам Азімов, брат ймовірного організатора теракту в Петербурзі Аброра Азімова, рішенням суду був взятий під варту до 3 червня. Йому інкримінується тероризм і незаконний обіг зброї.

Нагадаємо, 3 квітня в метро Санкт-Петербурга стався вибух. Вибуховий пристрій здетонував у вагоні метро на перегоні між станціями "Сінна Площа" та "Технологічний інститут". Станом на 4 квітня жертвами теракту стали 14 людей.

7 квітня в Центрі громадських зв'язків ФСБ Росії В Одинцовському районі Московської області повідомили затримання одного з ймовірних організаторів теракту в метро Санкт-Петербурга Аброра Азімова, який підготував до теракту іншого підозрюваного — Акбаржона Джалілова.

Згодом ЗМІ повідомили, що Аброра Азімова, затриманого в Підмосков'ї вирахували, відпрацьовуючи телефонні контакти підозрюваного смертника Джалілова.

Наголошується, що затриманий здійснив підготовку терориста-смертника. Зараз Азімов доставлений для проведення слідчих дій в Слідчий комітет Російської Федерації.

Раніше ЗМІ повідомили, що правоохоронні органи РФ перевіряють інформацію про те, що Джалілов навчався в лавах "ІГ" на території Сирії в 2015-2016 роках.

Фотогалерея Сльози й розпач: петербурзька станція метро стала скорботним меморіалом після теракту (8 фото)

Відео ФСБ оголосила про затримання підозрюваного в організації теракту в метро Санкт-Петербурга

Залиште свій коментар

Вибір редакції