Тисячі бджіл обліпили літак в США, не давши йому злетіти

Дата публікації
Перегляди
6390
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Медоносні бджоли затримали відправлення рейсу компанії Delta більш ніж на 40 хвилин.

Рій бджіл "атакував" лайнер в Нью-Йорку / Фото: triblive.com
Багатотисячний рій диких бджіл обліпив пасажирський лайнер в нью-йоркському аеропорту LaGuardia, затримавши його виліт майже на 40 хвилин.

Інцидент стався минулого тижня, однак американські ЗМІ почали писати про нього тільки зараз. Авіакомпанія Delta Air Lines, чий рейс "атакували" комахи, поширила фотографії незвичайної події.

Бджіл, яких, за приблизними підрахунками було близько 10 тисяч, виявили техніки аеропорту, коли заливали в баки пальне. Вони були змушені викликати спеціаліста-бджоляра Стівена Репаскі, щоб він очистив від комах літак безпечним для них способом, адже медоносні бджоли в США перебувають під охороною і вбивати їх заборонено.

Як розповів Репаскі, подібні інциденти не рідкість – лише до цього аеропорту за поточний рік його викликають вже вчетверте. Бджоляр припустив, що колонія бджіл мешкає десь поруч з повітряним портом.

Обговорюючи подібні інциденти, яки вибиваються зі звичайних рамок, американські ЗМІ згадують про подію в нью-йоркському аеропорту імені Кеннеді влітку 2011 року, коли злітно-посадкову смугу окупували більше сотні черепах.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6390
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація