Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп скасував історичний саміт з Кім Чен Ином

Саміт 12 червня у Сингапурі відтерміновується.

Президент США Дональд Трамп надіслав листа лідеру КНДР Кім Чен Ину, в якому заявив, що історичний саміт між ними, який мав відбутися 12 червня у Сингапурі, скасовується.

"Я дуже чекав на зустріч з вами. На жаль, зважаючи на ваш величезний гнів та відкриту ворожнечу в останніх заявах, я вважаю це недоречним, наразі, проводити цю давно заплановану зустріч", - йдеться у листі Трампа.

Також президент США знову нагадав про те, що хоча КНДР і погрожує своєю ядерною зброєю, проте у Штатів вона сильніша і потужніша. "Молюсь богу, щоб вона ніколи не була використана", - підкреслив Трамп.

За його словами, одного дня він все одно чекає зустрічі з Кім Чен Ином. Трамп також закликав Кіма у разі зміни думки щодо проведення саміту "не вагатись" та одразу написати йому.

Наостанок президент США подякував лідеру КНДР за звільнених з Північної Кореї громадян США. За його словами, він це справді оцінив.

Лист Трампа до Кіма

Нагадаємо, що підготовкою історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина займався держсекретар США Майк Помпео. Він уже провів зустріч з північнокорейським лідером. Метою Трампа є досягнення ядерної угоди, за якою КНДР повинна відмовитися від ядерної зброї на постійній основі та у спосіб, яким це можна буде перевірити. Очікувалося, що на зустрічі Трампа та Кім Чен Ина буде оголошено про припинення ядерної програми КНДР. 

Проте Північна Корея пригрозила зірвати запланований на 12 червня в Сінгапурі саміт президента США і лідера КНДР. Раніше КНДР скасувала переговори високого рівня з Південною Кореєю, призначені на 16 травня, через військові навчання, які влаштовують США та Південна Корея. 

ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції