Трамп запевнив, що США не прагнуть змінити режим в Ірані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас, у Штатах пильно стежать за протестами в країні.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати не прагнуть змінити режим в Ірані.

Про це він заявив під час виступу у штаті Вісконсин, передає ТАСС.

"Ми уважно, дуже уважно стежимо. Ми не прагнемо до зміни режиму", - пояснив Трамп.

За його словами, іранці втомились від режиму в їхній країні та вимагають кращого майбутнього.

"У цей момент іранці вийшли на вулиці в такій кількості, якої ще не було. Вони протестують проти репресій режиму і вимагають кращого майбутнього, великі люди. Народ втомився дивитися, як їхня влада грабує Іран, щоб сіяти смерть, насильство і війни", - підкреслив президент США.

Нагадаємо, у Тегерані студенти вийшли на акцію скорботи через зізнання Ірану у збитті українського пасажирського літака. Найбільший натовп зібрався під політехнічним університетом. Там, за деякими повідомленнями, звучали політичні гасла. Правоохоронці розігнали мітингарів.

Під час протесту затримали посла Великої Британії у Ірані, який перебував з протестувальниками у натовпі під політехнічним університетом. За повідомленням журналіста, посла відпустили після втручання МЗС країни.

Відео Трамп пригрозив ударом по 52 об'єктах в Ірані у разі будь-якої атаки з боку Тегерана

За словами президента США, йдеться про об'єкти, що мають значення для Ірана та його культури. Дональд Трамп нагадав - після вбивства іранського генерала Касема Сулеймані - Тегеран відкрито заявляє про намір атакувати американські цілі та цим загрозам слід покласти край. У відповідь на заяву Трампа іранське МЗС викликало посла Швейцарії, який представляє у країні інтереси США, і висловило йому протест.  

Трамп пригрозив ударом по 52 об'єктах в Ірані у разі будь-якої атаки з боку Тегерана

Залиште свій коментар

Вибір редакції