На донбаських КПВВ за 2019 рік померли 27 осіб – представник омбудсмена

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Переважно це люди похилого віку.

Під час перетину КПВВ на сході України за 2019 рік померли 27 осіб.

Про це повідомив представник омбудсмена у східних областях Павло Лисянський.

"За даними, які зібрані співробітниками представництва Офісу Омбудсмана України в Луганській і Донецькій областях, за 2019 рік при перетині КПВВ в Луганській і Донецькій областях померло 27 осіб, в основному це люди похилого віку. Також за 2019 рік, бригади екстреної медичної допомоги здійснили 290 виїздів (тобто раз в два дні) і надали медичну допомогу 301 людині", - написав він.

За словами Лисянського, представники омбудсмена неодноразово порушували питання про необхідність постійної присутності бригад швидкої допомоги на самих пунктах пропуску.

НЕОБХОДИМОСТЬ ПОСТОЯННОГО ПРИСУТСТВИЯ ЭКСТРЕННОЙ МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ НА КПВВ ЛУГАНСКОЙ И ДОНЕЦКОЙ ОБЛАСТЕЙ. По поручению...

Опубліковано Павлом Лисянским Вівторок, 14 січня 2020 р.

Нагадаємо, Кабмін 20 листопада спростив процедуру перетину КПВВ на лінії розмежування для підлітків, які проживають на тимчасово окупованому Донбасі. Спрощено й порядок переміщення товарів через КПВВ.

Відео Потік людей через КПВВ у Станиці Луганській значно збільшився

У Станиці Луганській зводять міст - будівельні роботи йдуть за графіком, шлях на окуповану територію мають збудувати за п'ять тижнів. Про це повідомляють у луганській військово-цивільній адміністрації. Водночас, прикордонники кажуть, потік людей через КПВВ збільшився.  

Потік людей через КПВВ у Станиці Луганській значно збільшився

Залиште свій коментар

Вибір редакції