Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд затвердив нові правила перетину КПВВ на Донбасі для дітей

Їм дозволили перетина кордон за свідоцтвом про народження.

Кабмін 20 листопада спростив процедуру перетину кордону через КПВВ на лінії розмежування для підлітків, які проживають на тимчасово окупованому Донбасі. Спрощено й порядок переміщення товарів через КПВВ.

Про це йдеться на сайті уряду та МінТОТ.

Зокрема, спрощується процедура перетину лінії розмежування для осіб, які не досягли 16-річного віку. Відтепер діти зможуть перетинати лінію розмежування у супроводі усиновителів або наявності свідоцтва про народження.

Також уряд розширив перелік документів, завдяки яким можна буде встановити особу. Так, додається тимчасова посвідка під час оформлення українського і закордонного паспортів. 

Крім того, спрощено процедуру переміщення товарів через лінію розмежування фізичними особами. За інформацією МінТОТ, скасоване таке визначення, як "ручна поклажа".

Уряд спростив порядок в’їзду-виїзду осіб та переміщення товарів через КПВВ на лінії розмежування для громадян України,...

Опубликовано Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Среда, 20 ноября 2019 г.

Нагадаємо, 7 жовтня президент України Володимир Зеленський доручив розглянути спрощення процедури переміщення громадян і товарів через лінію розмежування на Донбасі. Це доручення глава держави дав Кабміну. 

16 жовтня Кабмін відкладав на місяць постанову, яка змінює правила перетину контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду. 

Вдень 28 жовтня прем'єр Олексій Гончарук разом із міністеркою у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксаною Колядою відвідав КПВВ у Новотроїцькому. Чиновники також обговорили з прикордонниками важливість відстрочення норми щодо перетину КПВВ дітьми за закордонними паспортами. 

29 жовтня на засіданні Кабміну було вдруге відкладено нові правила перетину контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду. 

Відео Потік людей через КПВВ у Станиці Луганській значно збільшився

У Станиці Луганській зводять міст - будівельні роботи йдуть за графіком, шлях на окуповану територію мають збудувати за п'ять тижнів. Про це повідомляють у луганській військово-цивільній адміністрації. Водночас, прикордонники кажуть, потік людей через КПВВ збільшився.  

Потік людей через КПВВ у Станиці Луганській значно збільшився

Залиште свій коментар

Вибір редакції