Трамп збирав компромат на адміністрацію Обами - The Guardian

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава США планував знайти привід для розірвання іранської ядерної програми.

Помічники президента США Дональда Трампа найняли приватних детективів з Ізраїлю, аби ті зібрали компромат проти членів адміністрації екс-глави  Барака Обами. Про це повідомляє газета The Guardian.

Оточення Трампа цікавила інформація що колишніх високопосадовців, які відповідали за переговори з ядерної угоди з Іраном.

Журналісти повідомляють, що у травні 2017 року співробітники ізраїльського детективного агентства отримали завдання знайти компромат на радника Обами з національної безпеки Бена Родса і радника віце-президента Джо Байдена Коліна Кала.

Окрему увагу детективи мали приділити можливим зв'язків радників з проіранськими лобістами та ЗМІ, котрі виступали за угоду. Так адміністрація Трампа намагалася дискредитувати радників Обами та розірвати угоду, відзначає видання. Про результати розслідування нічого не повідомляється.

Нагадаємо, раніше американські ЗМІ  опублікували досьє на президента Дональда Трампа, яке нібито вдалося зібрати на нього спецслужбам Росії. Стверджується, що ФСБ, знаючи про пристрасть Трампа, навмисно організовувала для нього розваги, щоб надалі шантажувати його. Сам глава США існування компромату заперечує.

ВідеоКомпромат на президента: навколо Дональда Трампа спалахнув гучний скандал

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції