Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Керченській протоці загасили танкер, який горів від січня

На іншому досі триває пожежа.

У Керченській протоці загасили пожежу на одному із двох танкерів, які палають там від січня місяця.

Про це повідомили у російському "Росморрічфлоті" агентству "РИА Новости".

"Судновласник надіслав чотирьох співробітників. Вони на катері були доправлені на охоплений полум’ям пароплав. Оглянули його і переконалися, що є можливість перекрити доступ газу, після чого перекрили вентиль. Тому на танкері "Кенді" зараз пожежа не триває", - йдеться у повідомленні.

Водночас, на танкері "Маестро" досі існує незначний осередок займання.

Нагадаємо, 21 січня, на двох суднах в Керченській протоці виникла пожежа. Всього в екіпажі двох кораблів, за попередньою інформацією, входили близько 30 моряків - громадяни Туреччини та Індії. Пожежа сталася на борту танкерів "Кенді" та "Маестро", які ходять під прапором Танзанії. Вони перебували в нейтральних водах.

Пізніше повідомлялося, що в результаті пожежі на двох суднах в Керченській протоці загинули 14 людей. Ще п'ятеро вважаються зниклими безвісти.

ВідеоПожежу на танкерах у Керченській протоці не можуть загасити і досі

Судна "Канді" і "Маестро" поки не тонуть, вони спираються одне на одне. Пожежники кажуть - чекатимуть, доки вигорить газ. На одному з танкерів його було близько 2,5 тисяч тонн, на іншому - імовірно, стільки ж. Два судна під прапорами Танзанії загорілися в районі Керченської протоки у понеділок. 

Пожежу на танкерах у Керченській протоці не можуть загасити і досі

Залиште свій коментар

Вибір редакції