У Новосибірську шикуються черги за наркотиками (скандальне відео)

У Новосибірську шикуються черги за наркотиками (скандальне відео)

Черга за наркотиками в Новосибірську: поліція нічого не може вдіяти

У Рунеті не припиняється обговорення ролику про те, як в Новосибірську купують "курильні суміші". Поліція заявила, що нікого затримати не може.

Вже два тижні в Рунеті не вщухає обговорення скандального відеоролику "Черга за наркотиками в Новосибірську": на записі видно, як молоді люди шикуються в чергу до вікна машини, з якого продають так звані "курильні суміші".

Ролик був опублікований на YouTube ще 8 січня, з того часу його активно роз тиражували користувачі. Але лише днями тим, що відбувається, зацікавилася російська поліція.

В обласному МВС пояснили, що про цю "точку продажу" дізналися ще в лютому 2011-го. Тоді ж торговці були затримані, однак експертиза встановила, що в суміші немає наркотичних речовин, заборонених в Росії. У зв'язку з цим порушити кримінальну справу поліція не мала права.

"Оперативники з'ясували, що там продавали так звані курильні суміші ("спайс"), які не входять до переліку наркотичних речовин", - йдеться в повідомленні правоохоронців.

При цьому в поліції попередили про небезпеку вживання курильних сумішей, згадавши, що це вже призвело до смерті двох людей тільки в Новосибірську.

Відео, як розповідає за кадром його невідомий автор, було зняте в Ленінському районі Новосибірська. На пустирі стоїть машина, поблизу якої стоїть черга з молодих людей, які простягають гроші у віконце цієї машини і в обмін отримують щось: "Це все наркотики, шановні мої телеглядачі", - пояснює автор сюжету.

Черга рухається швидко, протягом декількох хвилин, поки триває ролик, отримати "товар" встигають кілька десятків людей. У тому числі - попутник автора відео, який вийшов з його машини. Повертаючись до авто, він демонструє своє придбання - невеликий пакет, наповнений чимось білим.

Поблизу стоять ще декілька автомобілів, як запевняє автор, вони охороняють торгівлю.

Попереджаємо, що ролик наповнений ненормативною лексикою!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація