Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Ріо стартує головний карнавал року

Бразилія побачить масштабне дійство.

У Ріо-де-Жанейро тривають останні приготування до щорічного бразильського карнавалу. Заходу за своїми масштабами немає рівних в усьому світі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Присутніх на дійстві одночасно може налічуватися до 2 мільйонів. Упродовж наступного тижня  вбрані у яскраві костюми з блискітками та пір’ям учасники з найкращих шкіл самби Бразилії вражатимуть своїми танцями під гучну латиноамериканську музику. Найоригінальніших та наймайстерніших оцінить професійне журі. Під кінець карнавалу їх оголосять переможцями. 

Фотогалерея У Ріо стартує карнавал (8 фото)

Як повідомлялося, в середині лютого у Венеції розпочався щорічний карнавал, який триватиме майже два з половиною тижні. На дійство завжди з’їжджаються десятки тисяч туристів, неодмінна умова участі – це яскраві костюми та маски. Окрім того, гостей розважають найрізноманітнішими акробатичними трюками та іграми з вогнем.

ВідеоУ Ріо-де-Жанейро стартував щорічний бразильський карнавал

Відкриває карнавал мер Ріо-де-Жанейро - за традицією він передає оздоблений блискучими каменями ключ чоловіку у костюмі блазня. Програма заходу ділиться на 2 частини - народний карнавал, в якому беруть участь аматори, та офіційний - змагання найкращих шкіл самби з усієї Бразилії. Завершиться бразильський карнавал 9 березня, перед початком великого посту.

У Ріо-де-Жанейро стартував щорічний бразильський карнавал

Залиште свій коментар

Вибір редакції