У Росії масштабно горів нафтохімічний завод

Дата публікації
Перегляди
2515
Поділитись:
WhatsApp
Viber

До гасіння було залучено пожежний потяг.

На підприємстві "Дослідний завод нафтохім" в російській Уфі сьогодні, 22 грудня, вранці сталася пожежа площею близько дві тисячі кв.м. Зайнялася триповерхова виробнича будівля.

Про це повідомляє "РИА Новости".

За словами рятувальників, пожежі присвоєно підвищений ранг складності. На місце події скерували пожежний поїзд, а також залучили 135 осіб і 45 одиниць техніки. Станом на зараз пожежа локалізована.

За попередньою інформацією, спалахнула легкозаймиста рідина. Як заявив очільник регіонального МНС Марат Латипов, на території заводу не зафіксували перевищення допустимої концентрації шкідливих речовин.

"Перевищення допустимої концентрації шкідливих речовин на території заводу поки не зафіксовано. Для відбору проб забруднюючих речовин в атмосферному повітрі залучена одна лабораторія Росспоживнагляду у Башкирії", - сказав Марат Латипов.

Точні причини займання поки невідомі. Постраждалих і загрози населеним пунктам немає.

Зазначимо, що АТ "Дослідний завод нафтохім" випускає хімічну продукцію для підприємств військової, косметичної, нафтовидобувної та нафтопереробної промисловості.

Нагадаємо, раніше у російському місті Санкт-Петербург сталася масштабна пожежа на складських приміщеннях. На місце події було скеровано півсотні одиниць техніки, зокрема два пожежних потяги. Горів складський комплекс компанії "Логистик-терминал". За адресою Московське шосе, 54, де відбувається гасіння вогню, розташована Санкт-Петербурзька митниця. Пожежники зазначали, що палають будівельні матеріали, зокрема фанера та каучук.

У Санкт-Петербурзі горить склад митниці з хімічними добривами

У Санкт-Петербурзі горить склад митниці з хімічними добривами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2515
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація