Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії штрафуватимуть операторів за використання інтернет-анонімайзерів

Штрафи складають від трьох до 700 тисяч рублів.

У Росії накладатимуть штрафи на громадян, посадових осіб та компанії за порушення заборони на використання анонімайзерів.

Відповідний закон ухвалила Державна дума РФ.

Якщо оператор не виконуватиме зобов'язання щодо отримання доступу до реєстру Роскомнагляду громадян штрафуватимуть на три-п'ять тисяч рублів, посадових осіб - від 30 до 50 тисяч, а компанії - від 500 до 700 тисяч рублів.

"Також передбачається адміністративний штраф за неподання або несвоєчасне подання в Роскомнагляду провайдером хостингу або іншою особою, що забезпечує розміщення в інтернеті програмно-апаратних засобів доступу до інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних мереж, доступ до яких обмежений, даних, що дозволяють ідентифікувати власника таких програмно-апаратних засобів або відомостей про повідомлення їх власника про необхідність розміщення даних, що дозволяють його ідентифікувати", - йдеться у повідомленні.

Тобто за неподання інформації про власників засобів з обмеженим доступом громадян штрафуватимуть на 10-30 тисяч рублів, а юридичних осіб - на 50-300 тисяч.

Закон набуває чинності через 90 діб після ухвалення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції