Перейти до змісту
У Росії знищили понад 5,5 тисяч тонн харчів

У Росії знищили понад 5,5 тисяч тонн харчів

Вилучення та знищення їжі відбувається відповідно до указу президента РФ.

У Росії затримали майже 5,7 тисяч тонн контрабандної продукції. Про це повідомляє прес-служба Россільгоспнагляду, передає Росбалт.

"Станом на 29 травня 2016 року затримано 5 тис. 420 тонн контрабандної рослинної харчової продукції, з яких знищено 5 тис. 274 тонн. Затримано 270 тонн харчової продукції тваринного походження, знищено 207 тонн ", - наголошується в повідомленні.

Відповідно до указу президента Росії "Про окремі спеціальні економічні заходи, що застосовуються з метою забезпечення безпеки РФ", з шостого серпня 2015 року сільськогосподарська продукція, вироблена в країнах, які підтримали економічні санкції відносно Росії, і заборонена до ввезення в РФ, підлягає вилученню та знищенню.

27 травня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв повідомив, що доручив підготувати пропозиції щодо продовження продовольчого ембарго до кінця 2017 року. За його словами, російські сільгоспвиробники неодноразово виступали за збереження продембарго.

Нагадаємо, "Велика сімка" продовжила санкції проти Росії. Петро Порошенко вважає, що це свідчить про успіхи української дипломатії. "Внаслідок наших активних переговорів з усіма міжнародними партнерами, країни G7 подовжили санкції проти РФ. Це наша перемога!", - заявив він в ефірі телеканалу "Інтер".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин