У Середземному морі з'являться два американські авіаносці

Вашингтон прагне врівноважити військову активність Росії.

У Середземному морі з'являться два американських авіаносці "Гаррі Трумен" та "Дуайт Ейзенхауер". Військово-морські сили США увійдуть в екваторію моря 8-9 липня, напередодні саміту НАТО у Варшаві.

Як повідомляє Reuters, США відправить два авіаносці до Середземного моря, оскільки Вашингтон прагне врівноважити військову активність Росії та прискорити боротьбу проти терористичного угрупування "Ісламська держава".

Ця подія може підвищити напруженість у стосунках з Росією, адже їхні кораблі та підводні човни планують розпочати навчання у Середземному морі в найближчі тижні.

Високопоставлене джерело у Пентагоні розповіло також агентству, що такий крок ВМС США співпаде з військовими навчаннями НАТО в Східній Європі та Туреччині.

"Продовження проходу "Трумена" та його рух в театр Європейського командування разом з підключенням ударної групи "Ейзенхауера" сприятиме погіршенню положення "Ісламської держави" та принесе безліч експлуатаційних переваг", - розповів капітан Денні Ернандес, представник європейського командування збройних сил США

Ернандес також зазначив, що розгортання авіаносців зокрема сприятиме операції "Атлантична рішучість" (Operation Atlantic Resolve).

Нагадаємо, раніше американський есмінець "Портер" увійшов в акваторію Чорного моряна підтримку операції Atlantic Resolve. Есмінець США увійшов у Чорне море відповідно до Конвенції Монтре, згідно з якою кораблі нечорноморських держав можуть перебувати там 21 добу.

Американський есмінець Porter увійшов до Чорного моря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: