Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрпошта" погрожує припинити доставку рахунків за газ

Генеральний директор скаржиться, що поштові відділення почали відключати від газопостачання.

Національна компанія "Укрпошта" попередила про можливе припинення доставки рахунків та збір платежів за спожитий населенням газ через припинення газопостачання поштових відділень у низці регіонів газорозподільними компаніями. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

Керівник "Укрпошти" закликав керівників облгазів "припинити це свавілля" та пригрозив кроками у відповідь.

"Ви перекриєте нам тепло - ми вам перекриємо доставку рахунків і збір платежів, тому що в холоді працювати ніхто не буде. Це моє останнє китайське. Кому не подобається, що ми купили газ на Прозорро, працюйте краще. Ми в схеми не входимо", - написав Смілянський.

Нагадаємо, раніше керівництво "Укрпошти" пригрозило зупинити доставку пенсій у села та закрити близько 7 тисяч відділень, якщо влада не підніме тариф на доставку. 

У відповідь на погрози, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував менеджменту "Укрпошти" звільнитися у разі, якщо вони не згодні з важливістю цієї соціальної функції. Згодом уряд вирішив профінансувати доставку пенсій у села - у проект бюджету на 2019 рік вперше за десятиліття заклали 500 млн грн для "Укрпошти".

ВідеоУкрпошта на межі зникнення: чи розноситимуть пенсії сільські листоноші - дивіться у ТСН. Тиждень

Півмільярда гривень і Укрпошті бути. Хоча раніше це було під великим знаком питання. А заразом і саме існування відділень у селах та, найголовніше, пенсії тих, хто там мешкає. ТСН. Тиждень розвідали, що ці 500 мільйонів насправді інвестиція у власну безпорадність. 

Укрпошта на межі зникнення: чи розноситимуть пенсії сільські листоноші - дивіться у ТСН. Тиждень

Залиште свій коментар

Вибір редакції