Перейти до змісту
В Алжирі арештували брата президента країни - ЗМІ

Окрім Бутефліки-молодшого заарештований колишній координатор служб безпеки Алжиру генерал-майор Атман Тартаг і екс-керівник Департаменту розвідки та безпеки Мухаммед Медьєн.

Служби безпеки Алжиру заарештували в суботу молодшого брата екс-президента країни Саїда Бутефліка, що займав протягом тривалого часу пост радника глави держави і мав великий вплив на ухвалення найважливіших рішень в країні.

Про це повідомляє Al Jazeera з посиланням на місцеві ЗМІ.

Окрім Бутефліки-молодшого заарештований колишній координатор служб безпеки Алжиру генерал-майор Атман Тартаг, а також колись впливовий силовик, екс-керівник Департаменту розвідки та безпеки корпусний, генерал у відставці Мухаммед Медьєн.

Як зазначає інформаційний портал TSA, всі троє наразі дають свідчення слідчим органам. Очікується, що Саїд Бутефліка, Тартаг і Медьєн незабаром, ймовірно, 5 травня, постануть перед військовим трибуналом міста Бліда. Зазначається, що арешти проведені на тлі підготовки до проведення президентських виборів, які призначені на 4 липня.

Нагадаємо, президент Алжиру Абдель-Азіз Бутефліка 1 квітня вирішив піти у відставку до закінчення свого президентського терміну – 28 квітня. Він обіймає пост глави держави з 1999 року і страждає від серйозних проблем зі здоров'ям. У 2013 році переніс інсульт.

Раніше 82-річний Президент Алжиру Бутефліка оголосив про відмову від планів щодо висування на п'ятий президентський термін.  До того ж він повідомив про рішення перенести на більш пізній термін проведення виборів, які спочатку були заплановані на 18 квітня 2019 року.

Відео Алжирці масово святкують дострокове звільнення президента Бутафліки

Політику - 82 роки, правив в країні останні два десятиліття і планував йти ще й на 5 термін. Чоловіка навіть не злякали проблеми зі здоров’ям, він вже переніс інсульт і мало з’являвся на публіку. Рішення подовжити президентський термін неабияк обурило частину алжирців. Кілька тижнів поспіль люди виходили на вулиці і лише тепер дотиснули Бутафліку.  

Алжирці масово святкують дострокове звільнення президента Бутафліки

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин