В Австрії скасовані результати виборів президента

Таке рішення ухвалив Конституційний суд країни.

В Австрії скасовані результати виборів президента.

Таке рішення ухвалив Конституційний суд країни за позовом правонаціоналістичної Австрійської партії свободи, повідомляє BBC.

Партія оскаржила результат, сказавши, що голоси були оброблені неналежним чином. У позові йшлося про порушення закону загалом понад півмільйона голосів.

Президентські вибори в Австрії, другий тур яких відбувся в кінці травня, завершилися перемогою колишнього лідера "зелених" Олександра Ван дер Белл. Олександр Ван дер Беллен має російське походження. Його батько народився в Пскові, але після Жовтневої революції емігрував до Естонії, де познайомився з майбутньою матір'ю кандидата в президенти Австрії. У 1940 році він перебрався в Австрію, де народився Олександр Ван дер Беллен.

За офіційними даними, він набрав 50,3% голосів. Свого супротивника - кандидата від націоналістичної Партії свободи Норберта Хофера - він обійшов на 0,6%.

Як відомо, Норберт Хофер раніше заявляв, що він проти "холодної війни", яку нібито хтось намагається вести проти РФ, за термінове зняття санкцій, за співпрацю в енергетичній сфері і за рішення українсько-російської кризи на основі "права народів на самовизначення ".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: