В Україні розпочалася реєстрація на додаткову сесію ЗНО

В Україні розпочалася реєстрація на додаткову сесію ЗНО

Реєстрація триватиме від 25 травня до 9 червня.

У понеділок, 25 травня, в Україні розпочалася реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 9 червня.

Про це повідомила пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти.

Зареєструватися на додаткові сесії ЗНО можуть ті, хто не зміг пройти реєстрацію під час основного періоду і проживають на території, де встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану. Також реєстрація відкрита для учасників АТО і жителів окупованого Донбасу і Криму; ув'язнених та учнів,  які мають складати ДПА у формі ЗНО, але не змогли зареєструватися в основний період.

Для реєстрації необхідно зайти на сайт УКЦОЯ, обрати категорію, створити і заповнити реєстраційну картку. Потім потрібно підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти. 

Комплект реєстраційних документів має містити реєстраційну картку, заяву для участі в додатковій сесії, засвідчені копії паспорта громадянина України та документа про повну загальну середню освіту.

Як повідомлялося, цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання вже точно розпочнеться 25 червня. Відповідний наказ із затвердженим графіком іспитів вже підписали у Міністерстві освіти і науки. Першим іспитом головної сесії буде математика. Далі - обов'язкова українська. Останній іспит 17 липня - це хімія. 

Відео Стало відомо, коли відбудеться ЗНО-2020

Дати проведення цьогорічного ЗНО оприлюднило Міністерство освіти й науки. Розпочнеться тестування 25 червня - математикою, завершиться хімією - 17 липня. Абітурієнти складатимуть ЗНО в масках та з дотриманням дистанції. Перед початком іспиту їм вимірюватимуть температуру.  

Стало відомо, коли відбудеться ЗНО-2020

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів