Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яресько призначили на високу міжнародну фінансову посаду

Вона виводитиме Пуерто-Рико з кризи.

22 березня 2017 року екс-міністра фінансів України Наталю Яресько було призначено виконавчим директором (CEO) Ради з фінансового управління та контролю для Пуерто-Рико: вона займатиметься поверненням країни до фінансової стабільності.

Про це Яресько повідомила у Facebook.

"Основним завданням Ради є оцінка й затвердження щорічного бюджету та плану відновлення фінансової стабільності, які розробляє уряд острова, а також сприяння реструктуризації боргу. Як Виконавчий директор Ради, я буду відповідати за розробку стратегії та здійснення контролю за її реалізацією, одночасно співпрацюючи зі всіма зацікавленими сторонами, зокрема, публічним та приватним сектором в США й Пуерто-Рико, медіа, громадськістю", - розповіла вона.

Яресько наголосила, що перед нею постають величезні виклики, оскільки Пуерто-Рико потерпає від років фінансового дефіциту та  боргової ноші.

Вона також зауважила, що під час її перебування на посаді міністра фінансів з 2014-го до 2016-го року "Україна показала приклад виходу зі складного фінансового становища".

"Режим суворої економії, реструктуризація боргу, структурні реформи – саме ці заходи у сукупності змогли зупинити економіку на краю прірви та повернути до фінансової стабільності й відновлення, а саме від зниження ВВП на 10% у 2015 році до зростання ВВП майже на 2.0% у 2016 році... Я планую використати цей досвід в Пуерто-Рико та вірю в те, що злагоджена робота всіх зацікавлених сторін поверне Пуерто-Рико на шлях до економічної та фінансової стабільності", - заявила колишній міністр фінансів.

"Я також пишаюсь тим, що є одним з перших українців, якого призначено на високу міжнародну фінансову посаду. Поруч з багатьма східноєвропейцями, які вже відіграють значну роль у Світовому Банку, Європейській Раді, Європейській Комісії та Парламенті, ООН, НАТО та інших організаціях, українці будуть відігравати ще більшу роль в міжнародній суспільній політиці завдяки своєму досвіду, освіті, таланту та відданості", - додала Яресько.

"Я буду продовжувати свою роботу з розвитку ціннісно-орієнтованого лідерства в Україні на посаді Голови Ради директорів Аспен Інституту Київ. Я також залишаюсь членом Дорадчої Ради Львівської бізнес школи Українського Католицького Університету та почесним членом-нерезидентом Атлантичної Ради. Кожен день протягом останніх 25 років я віддавала Україні, працюючи на її благо. Я буду і надалі всебічно її підтримувати", - запевнила вона.

Нагадаємо, Яресько очолила наглядову раду громадської неполітичної організації Аспен Інститут Київ (The Aspen Institute) у травні минулого року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції