Західні ЗМІ спантеличені зникненням молодої дружини Кім Чен Ина

Дата публікації
Перегляди
3002
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Західні ЗМІ спантеличені зникненням молодої дружини Кім Чен Ина

Лі Суль Чжу вже 40 днів не показується на публіці / Фото: The Telegraph

В даний час існують дві версії зникнення Лі Суль Чжу.

Вже 40 днів дружина молодого глави КНДР Кім Чен Ина, колишня співачка Лі Суль Чжу не показується на публіці. Західна преса гадає, чому вона більше не з'являється на офіційних церемоніях.

Наразі існують дві версії зникнення Чи Суль Чжу, пише італійська газета Corriere della Sera.

"Згідно з першою, жінка, яка вже піддалася критиці в Південній Кореї та Китаї за те, що з'явилася на публіці з сумочкою однієї з відомих французьких марок, змушена перебувати на карантині, тому що ніколи не одягала значки з зображенням Кім Чен Іра або Кім Ір Сена. Згідно з другою версією, жінка вагітна", - зазначає видання.

У той же час, якщо мова йде про те, що вона стоїть за обережними економічними реформами, які, як кажуть, здійснює Кім Чен Ин, то історія зникнення набуває зовсім іншого, більш серйозного характеру, натякає газета.

Читайте також: Влада КНДР дозволить селянам залишати собі 50% урожаю

"В країні, пронизаній секретами, таємниця виникла після того, як Пхеньян дещо змінив уявлення про себе. Лі стала першою дружиною, яка опинилася поряд з черговим лідером майже за 70 років існування Північної Кореї. Лі була першою, хто облагородив монохромний образ влади в країні", - йдеться в статті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що молода дружина лідера Північної Кореї носить дорогі прикраси, одяг і не соромиться показуватися серед голодуючого населення КНДР у відомих світових брендах.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3002
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація