Azur Air Ukraine анонсувала рейс з України до Куби

Дата публікації
Перегляди
1470
Azur Air Ukraine анонсувала рейс з України до Куби

unsplash.com

Згідно із системою бронювання авіакомпанії, рейси будуть здійснюватись з Києва від 25 жовтня 2019 року до 10 квітня 2020 року один раз на десять днів.

Українська авіакомпанія Azur Air Ukraine планує літати до курортного міста Варадеро, що на острові Куба, повідомляє Avianews з посиланням на генерального директора компанії Карена Антонова.

Авіакомпанія подала до Державіаслужби заявку на отримання прав на виконання регулярних рейсів двічі на тиждень Київ-Варадеро від 1 липня 2019 року. Запит авіакомпанії комісія регулятора розгляне на своєму засіданні 27 червня.

www.avianews.com

У парку Azur Air Ukraine є кілька Boeing 767-300ER, дальність яких дозволяє здійснювати польоти з Києва на Кубу без виконання проміжної посадки на дозаправку.

Зараз пряме авіасполучення між Україною і Кубою відсутнє. З міст України на Кубу можна прилетіти з однією пересадкою у аеропортах Європи.

Нагадаємо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі опублікували опублікувало список популярних українських туроператорів та їхні доходи. 

Мій путівник. Греція - стародавня та кулінарна Месенія

Мій путівник. Греція - стародавня та кулінарна Месенія