Коблеве: SPA-салон просто неба та риболовля голіруч

Коблеве, це не лише відпочинок на морі, але й оздоровлення, риболовля та чудові панорами Тилігульського лиману.

Коблеве, це один із найпопулярніших курортів Миколаївської області. Селище розташоване на березі Чорного моря та має чудовий пляж, довжиною в 7 км. Тут добре розвинута інфраструктура, є аквапарк, Луна-парк та дельфінарій. Для проживання, під час відпочинку, двері відкриває цілий ряд готелів, пансіонатів та оздоровчих комплексів. Останні, знаходяться переважно біля Тилігульського лиману. Це ще одна водойма, яка знаходиться неподалік від курорту, однак про неї мало хто згадує приїжджаючи сюди.

Лиман, це унікальний природний комплекс з цілющими грязями, рибою та зграями птахів, що тут живуть. Водойма посеред степу глибша за Азовське море і солоніша за Чорне.

Тилігульський лиман, називають пташиним царством. На протязі року, тут можна зустріти близько 280 видів птахів. Раніше їх було більше, однак лиман пересихає. І якщо канал, що з'єднає море з лиманом не добудують найближчим часом, водойма може зникнути назавжди.

Ще одна принада лиману, це особливі грязі. Вони в'язкі, маслянисті але лікувальні. Фактично весь лиман – це спа-салон просто неба. Чорної багнюки тут вистачає - 14 мільйонів тонн. Щоб лікуватись, потрібно намаститися повністю і підсохнути приблизно 10-ть хвилин. Чорна маса лікує кістки, шкіру і нерви.

Тут, на метровій глибині, можна не лише грязями намаститись, а й половити бичків голими руками. Для цього потрібно знайти нору в якій мешкає риба та закрити обидва виходи руками. Далі, справа техніки і кмітливості. Однак, варто бути обережними – риба може вкусити, однак не боляче.

Лиман, це лише одна із багатьох принад курорту, про які можна дізнатись відвідавши Коблеве.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданок. Мій путівник".

ВідеоМій Путівник. Коблеве - пташине царство та місцеві делікатеси

Залиште свій коментар