Харківські кондитери створили популярні на весь світ 3D-десерти

Невідомий Харків: незвичайні кондитерські вироби та дитяча циркова студія.

Харків, це дуже різноманітне місто. Тут добре розвинена промисловість, багата історія та цікава архітектура.

З цікавих пам'яток можна згадати ряд старовинних храмів, які варто побачити: Успенський собор, Благовіщенський кафедральний собор, Свято-Дмитрівський храм та Харківську соборну мечеть. В Харкові, також є багато мальовничих парків, площ та садів. Однак хто бував місті неодноразово, мабуть, захоче побачити щось новеньке.

В місті проживає одна з найкращих кондитерів в світі, яка відома своїми ексклюзивними десе6ртами. Її творіння мають найрізноманітніший вигляд: геометричні фігури, серце, квіти, хмаринки, бетонні блоки. І не зразу зрозуміло, що їх можна їсти. А все тому, що кондитер Динара Касько за освітою архітектор. Вона, після народження доньки, вирішила працювати не з дизайном будинків, а з солодощами. Основна ідея полягає в тому, щоб зразу не було зрозуміло, що це солодощі.

Зараз в розпорядженні дизайнера цілий ряд ексклюзивних форм для тортів та кексів. Кожний торт містить щонайменше 30 інгредієнтів. Силіконові форми для солодощів, дизайн та рецептура Динари розлетілися по всьому світі. На її майстер-класи чекають в Китаї, Бразилії та по всій Європі.

З незвичайного в Харкові варто також згадати професійну дитячу циркову студію. Діти, що тут навчаються неодноразово виступали під куполом цирку. А також, за їхніми плечами безліч чемпіонатів, перемог та нагород. Діти тут тренуються по 4 години щодня. А дехто займається в студії по 6 років.

Деталі приготування унікальних десертів та сюжет про циркову студію, дивіться в відео.

ВідеоМій путівник. Харків – незвичайні 3D-десерти та дитяча студія цирку

Залиште свій коментар