Привіт від прибульців: у США посеред пустелі виявили загадковий металевий моноліт

Дата публікації
Перегляди
3088
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Привіт від прибульців: у США посеред пустелі виявили загадковий металевий моноліт

Фото: Utah department of public safety. Facebook

Сріблястий об'єкт виглядає штучно створеним і здається, ніби він твердо вкопаний у землю, а не впав із неба.

У штаті Юта співробітники Департаменту громадської безпеки під час обльоту помітили в пустелі загадковий металевий моноліт заввишки близько трьох метрів.

Про це повідомляє CNN.

Пілоти побачили дивний моноліт у віддаленій частині штату Юта серед червоних скель в той час, коли рахували згори сніжних баранів.

Конструкція висотою близько трьох метрів, здавалося, була встромлена в землю. Вона зроблена з якогось металу, сяйво якого різко контрастувало з величезними червоними скелями.

Пілот гелікоптера Брет Гатчингс розповів: "Це була найдивніша річ, з якою я стикався за всі роки польотів".

За словами пілота, сріблястий об'єкт має вигляд штучно створеного і, здавалося, що він твердо вкопаний у землю, а не впав із неба.

"Я припускаю, що це якийсь художник нової хвилі або щось в цьому роді, або, знаєте, хтось, хто був великим фанатом "Космічної одіссеї 2001", — сказав Брет.

Фото: Utah department of public safety. Facebook

Моноліт і весь антураж нагадує знамениту сцену з фільму Стенлі Кубрика 1968 року, в якій група мавп стикається з гігантською плитою.

Деякі спостерігачі порівнювали моноліт з дощатими скульптурами художника Джона Маккракена, який жив у Нью-Мексико і Нью-Йорку до своєї смерті 2011 року.

Тим часом Департамент громадської безпеки штату нагадує, що встановлювати конструкції або предмети мистецтва без дозволу на громадських територіях, "незалежно від того, з якою ви планети", незаконно.

Місце розташування моноліту не розголошується, а що збираються робити із загадковим обеліском, вирішувати будуть пізніше.

Нагадуємо, що в Україні є сім місць, звідки можна "вирушити в подорож" Всесвітом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Наступна публікація