Перейти до змісту
В аеропорту "Бориспіль" попередили про скасування частини рейсів Bukovyna Airlines

В аеропорту "Бориспіль" попередили про скасування частини рейсів Bukovyna Airlines

Пасажирів просять уточнювати у туристичного оператора, з яким вони планують відлітати на відпочинок найближчим часом, яка авіакомпанія здійснює переліт.

В аеропорту "Бориспіль" попередили про скасування частини рейсів Bukovyna Airlines, повідомляє avianews.com.

Перевізник виконує з аеропорту Бориспіль чартерні рейси до Шарм-ель-Шейха і Хургади. 

"Частина чартерних рейсів, які відлітають із аеропорту "Бориспіль", сьогодні буде скасовано через систематичну несплату авіаперевізником послуг аеропорту", - йдеться у повідомленні.

Наразі авіакомпанія Bukovyna Airlines вийшла на конструктивний діалог з аеропортом та частково компенсувала заборгованість.

Усі заплановані чартерні рейси заплановані на 3 квітня 2019 року о 02:15, о 04:40 та о 12:15 за київським часом будуть обслуговувані. Про це йдеться на сторінці аеропорту "Бориспіль" у Facebook.

Перший заступник генерального директора аеропорту "Бориспіль" Євгеній Дихне зауважив, що через невиконання своїх фінансових зобов’язань перед аеропортом, а саме - системну несплату аеропортових зборів авіакомпанією Bukovyna Airlines, - можуть бути скасовані рейси авіаперевізника.

"Нам дуже не приємно, що внаслідок не добропорядної фінансової поведінки авіаперевізника можуть постраждати пасажири. Тим не менше, ми більше не можемо накопичувати борг авіапервізника без будь-яких перспектив його сплати. На сьогодні він складає близько чотирьох мільйонів гривень", - повідомив топ-менеджер аеропорту.

Дихне закликає пасажирів уточнювати у туристичного оператора, з яким вони планують відлітати на відпочинок найближчим часом, яка авіакомпанія здійснює переліт.

Авіакомпанія Bukovyna Airlines є чартерним перевізником, у флоті є п'ять літаків. Авіакомпанія виконує рейси на замовлення туристичних операторів.

Нагадаємо, в Україні набули чинності нові правила авіаперевезень та обслуговування пасажирів.  

Відео Світові авіалінії відмовляються використовувати моделі літака, який розбився в Ефіопії

На місці катастрофи знайшли чорну скриньку. Зокрема, вона записувала розмови пілотів. Це має допомогти встановити причину авіакатастрофи, в якій загинули 157 людей, серед яких 22 - були працівниками ООН. На облавку не вижив ніхто, але чи минула загроза в майбутньому для всіх потенційних пасажирів цієї моделі Боїнга - у сюжеті.

Світові авіалінії відмовляються використовувати моделі літака, який розбився в Ефіопії

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин