Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маріуполець створив літаючу тарілку після спілкування з космосом

Чоловік на ім'я Коля Око створив проект літаючого космічного об'єкту і вже запатентував його.

Житель Маріуполя Микола Лазарєв поміняв ім'я та прізвище на Коля Око, а своїх дітей назвав "космічними" іменами: Оріон, Вогос, Антарес, Фелікс, Аура, Ера і просто ... О.

"У 1989 році я мав контакт з вищими істотами і з тих пір вони передають мені свої знання. Я дізнався в яких помешканнях живуть носії вищого розуму і за якими принципами існують", розповів Коля Око.

Коля Око запевняє, що створив проект будівлі висотою 2000 метрів з безпересадочним швидкісним ліфтом. І він уже запатентував в Україні модель літаючого космічного об'єкта, пише Gazeta.ua.

Коля Око
Gazeta.ua
Коля Око запатентував проект літаючого космічного об’єкта
Цей літаючий апарат, за його словами, розрахований на 15 пасажирських місць, має корпус і два обертових диски, які утворюють магнітне поле.

Автор винаходу впевнений, що придумана ним конструкція не потребує палива. Око вважає, що даний апарат може використовуватися як для польотів у Космос, так і в якості електростанції, а так само як машина для переміщення під водою.

Коля Око
Gazeta.ua
Родина Око-Лазарєвих
Зазначимо, що ніхто в родині Колі не стриже волосся, вважаючи коси хранителями інформації та антенами для зв'язку з Космосом.

Лазарєви-Око кажуть, що вміють читати думки і спілкуватися один з одним за допомогою телепатії.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції