Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сміливий жираф відбився від зграї левиць

Він давав відсіч копитами.

У південноафриканському національному парку Крюгера жираф копитами відбився від нападу левиць. Туристи зафільмували напад, відео опублікували на каналі Kruger Sightings в YouTube.

За словами автора відео, жирафа оточували вісім левиць. Щоб відігнати їх, йому доводилося відчайдушно брикатися.

"Левиці одна за одною по кілька хвилин дошкуляли жирафу, лякаючи і втомлюючи його. Коли черга підходила до кінця, вони на час лягали, щоб віддихатися, а потім все починалося заново", - розповідає він.

Туристи не знають, чим закінчився напад.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року туристи в кенійському заповіднику Масаї-Мара зняли на відео напад левиці на зебру. Остання змогла врятуватися від хижака.

Відео У заповіднику Ботсвани левиця поцупила камеру за 2,5 тисячі доларів

На втіху звірятам. У південноафриканському заповіднику левиця поцупила камеру за дві з половиною тисячі доларів. 57-річна жінка саме робила сафарі-знімки. Та раптом фотоапарат впав зі штативу. Самиця парку Ботсвани підібрала його зубами та віднесла знахідку своїм левенятам. Троє дітлахів спочатку обнюхали камеру, а потім почали жваво нею бавитися. Очевидиця не розгубилася та зафільмувала дійство на телефон. Пізніше, коли годованці стомилися від нової іграшки, працівник заповідника повернув фотоапарат його законній власниці. 

У заповіднику Ботсвани левиця поцупила камеру за 2,5 тисячі доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції