Створено найдорожчий в світі чай з фекалій панди

Створено найдорожчий в світі чай з фекалій панди

Ілюстрація

Біолог розробив чай на основі фекалії панди. На його думку чай дуже корисний і має унікальний аромат. За кілограм такого чаю вчений хоче отримати 80 тис. дол.

Китайський біолог збирається налагодити виробництво чаю, зробленого на основі фекалій панди.

Вчений планує продавати свій продукт за 80 тисяч доларів за кілограм. Таким чином винайдений біологом напій стане найдорожчим чаєм у світі, пишуть британські ЗМІ.

Для створення нового виду чаю фахівець в області дикої природи на прізвище Янші зібрав близько 5 тонн екскрементів панд.

Викладач біології одного з японських коледжів упевнений, що багаті корисні речовинами фекалії допоможуть створити неповторний аромат для його нового виду чаю.

Напій буде настільки унікальним на смак, що вартість одного кілограма продукту в сухому вигляді становитиме приблизно 80 тисяч доларів.

"Травна система панд працює досить погано, вони переварюють лише 30% того, що їдять. Тому їх екскременти багаті корисними волокнами та поживними речовинами", - сказав Яші.

За словами біолога, зварений їм чай, разом з унікальним ароматом, - має неповторний горіховий смак.

Як тільки його напій надійде в продаж, біолог з центру розведення гігантських панд на півдні Китаю планує потрапити до Книги рекордів Гіннеса.

Читайте також:

Чоловік засовує собі в ніс кілька змій і виймає їх через рот (відео)

Рожевий заєць відлупцював поліцейського сумочкою

Чоловік звинуватив гномів-поліцейських у сексуальних домаганнях

Переляканий кіт просидів три дні на 6-метровому кактусі (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація