Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У кінці січня мешканцям Землі відкриється унікальне явище  - "Блакитний Місяць"

Найкраще це явище побачать у Тихому океані.

У кінці січня, а саме 31 числа, мешканці планети Земля зможуть побачити унікальне повне затемнення Місяця. Унікальність полягає у тому, що затемнення супроводжуватиметься фазою другого повного місяця січня, який матиме блакитний колір своєї осі. В останнє це явище було доступним для Землі більш ніж 150 років тому.

Про це повідомляє Space.com.

"Затемнення відбудеться в середині ночі, а Тихий океан буде обернений до Місяця у той час. Центральна і Східна Азія, Індонезія, Нова Зеландія та більша частина Австралії отримають чудовий вигляд цього місячного шоу у вечірньому небі. Він (Місяць - ред.) ітиме далі, на захід, у Західну Азію, на Індійський субконтинент, на Близький Схід та Східну Європу", - йдеться у повідомленні.

Тривалість повної фази затемнення становитиме 77 хвилин. Цікаво, що нижня частина осі місяця під час затемнення буде набагато яскравішою, аніж верхня. 

Наступного разу явище затемнення з блакитним Місяцем відбудеться лише у 2028 році, а потім - у 2032. Останнє повне затемнення "Блакитного Місяця" відбувалося у 1866 році. 

ВідеоМинулої ночі жителі планети мали змогу помилуватися першим супер-місяцем цього року

Видовищні фото велетенського місяця опублікували користувачі з різних куточків світу. Це – астрономічне явище, коли повний місяць наближається до Землі на мінімальну відстань. І хоча наступне небесне шоу можна буде спостерігати наприкінці січня, вчені НАСА переконані – перший супер-місяць року- найкращий.

Минулої ночі жителі планети мали змогу помилуватися першим супер-місяцем цього року

Залиште свій коментар

Вибір редакції