Учені: ревнощі перетворюють чоловіків на ґвалтівників

Учені: ревнощі перетворюють чоловіків на ґвалтівників

Ілюстрація / Фото: Veer

Згідно з результатами дослідження, чоловіки все частіше з ревнивих перетворюються на маніяків.

Американські вчені провели дослідження, результати якого показали, що чоловіки, які у всьому прагнуть контролювати свою партнерку, більшою мірою схильні проявляти щодо неї насильство, у тому числі і сексуальне.

У той же час, дівчата, які страждають від занадто деспотичних молодих людей, менш охоче розповідають про свої проблеми і найчастіше намагаються тримати свої переживання в собі, приховуючи їх не тільки від фахівців але й навіть від близьких.

Як відзначає керівник роботи, професор школи суспільної охорони здоров'я при Колумбійському університеті Марина Каталлоцці, особливо високий рівень насильства був зафіксований серед молодих чоловіків і підлітків.

Експеримент являв собою анонімне онлайн-опитування, участь в якому в цілому взяли 603 жінки у віці від 15 до 24 років. Виявилося, що з регулярними проявами ревнощів з боку партнера довелося зіткнутися 411 учасницям, або 68% опитаних.

Періодично так вели себе молоді люди 38,1% дівчат. Приблизно 11% представниць прекрасної статі повідомили, що їх чоловіки не тільки контролюють кожен їх крок, але і застосовують по відношенню до них фізичне або сексуальне насильство.

Одночасно обом видам насильства, разом з ревнощами, піддаються, як було встановлено, приблизно 8,6% дівчат.

Чоловіки у віці від 15 до 18 років виявилися схильні до такої поведінки більшою мірою, особливо, якщо їм самим доводилося переживати подібний негативний досвід.

Читайте також:

На Сумщині чоловік задушив коханку за те, що порівняла його з сусідом

На Одещині чоловік зарубав дружину сокирою, щоби більше не ревнувала

Ревнивець зарізав дружину і зробив собі харакірі над її трупом

Ревнивець відтяв дружині голову сувенірним мечем і викинув у під’їзд

Повʼязані теми:

Наступна публікація