Від смерті в горах чоловіка врятували віра в Бога та Angry Birds

Дата публікації
Перегляди
5817
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Від смерті в горах чоловіка врятували віра в Бога та Angry Birds

На четвертий день американцю вдалося викарабкатися і отримати допомогу.

Девід Хітерлі дивом вижив у засніжених горах / Фото: The Billings Gazette
42-річний поштовий службовець на ім'я Девід Хітерлі зі штату Монтана (США), на три дні застряг на засніженій гірській дорозі.

Врятували чоловіка від загибелі християнська музика, шматок в'яленої яловичини і встановлена на смартфон популярна іграшка Angry Birds.

Девід прямував в Національний історичний парк Льюїса у Кларка, щоб по фотографувати природу. Однак, через погіршення погодних умов його позашляховик заблокувало снігом на під'їзді до парку.

Коли трапилося нещастя, службу порятунку йому викликати не вдалося, оскільки не було сигналу мобільного зв'язку.

З собою у Хітерлі була упаковка в'яленої яловичини, трохи води і кави.

"Я чув про те, що люди примудрялися вижити завдяки цим продуктам, і зрозумів, якщо вони змогли, вийде і у мене", - розповідає Девід.

Американець встановив режим, якого суворо дотримувався: кожну годину він спав по 45 хвилин, встановивши будильник на своєму мобільному телефоні. А коли прокидався, - прогріва двигун і салон автівки.

Поки працював обігрівач, Хітерлі їв, слухав християнську радіостанцію і грався в Angry Birds "для ясності розуму" . Після 15 хвилин він знову вимикав двигун і лягав спати.

Незважаючи на те що радіо заспокоювало, а телефон можна було заряджати від машини, ізоляція в горах Монтани часом здавалася йому гнітючої.

За словами американця, в якийсь момент свого "ув'язнення" він навіть "про всяк випадок" написав заповіт.

На четвертий день погода покращилася, що Хітерлі сприйняв як знак згори: "Бог сказав мені підняти свою дупу і йти. Я навіть не роздумував. Я просто знав, що мені потрібно йти".

Чоловік залишив свою машину і відправився на пошуки житла. Приблизно через 10 кілометрів американець вийшов до будинку, де йому була надана допомога.

Водночас, поліцейські та рятувальники, які шукали Девіда за викликом його дружини, говорять, що цей випадок є нагадуванням, що туристам, які їздять у гори, мають бути готова до будь-яких дорожніх умов.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5817
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація