Від тролфейса - до упоротого лиса. Найпопулярніші меми Інтернету

Які інтернет-жарти нам трапляються частіше за все

З розвитком Всесвітньої павутини користувачі знаходять все більше нових методів для спілкування. Одним з найоригінальніших способів обміну інформацією зараз стали меми - вірусні іронічні й дотепні малюнки, фото та демотиватори.

До Всесвітнього дня Інтернету, який відзначають 4 ківтня, ТСН.ua вирішив згадати найпопулярніші і найбожевільніші з мемів, які підкорили як іноземних, так і вітчизняних користувачів.

1. Трол- і рейджфейси

Ці смішні, здавалося б, намальовані дитиною обличчя підкорюють інтернет, починаючи від 2008 року. Мільйони користувачів сьогодні використовують їх при створенні демотиваторів, або як коментарі до постів, щоб висловити найрізноманітніші емоції - від щастя і розчулення, до засмучення і незручності. Спочатку ці картинки створювалися для простих жартівливих коміксів на різних форумах. Але завдяки своїй простоті та яскравій передачі почуттів, незабаром вони стали впізнаваними для будь-якого користувача. Наприклад, що таке "тролфейс", пояснювати просто зайве - це обличчя знає кожен.

троллфейси

2. Меми з кіно

Розгублений Траволта. Через 20 років після виходу культового фільму Квентіна Тарантіно "Кримінальне чтиво" інтернет-користувачі дали нове життя персонажу Вінсенту Везі, якого в стрічці зіграв Джон Траволта. Всього кілька секунд сумнівів і розгубленості у виконанні Траволти сьогодні вельми органічно вписуються як в кадри інших популярних фільмів, так і в актуальні новинні відео або просто знакові життєві ситуації.

Великий Гетсбі. Дуже вже сподобався інтернет-користувачам кадр з актором Леонардо Ді Капріо з фільму "Великий Гетсбі". З різними підписами ця картинка використовується для ілюстрації або цинізму, або сарказму, або гумору на межі фолу.

Великий Гетсбі

Не можна просто так взяти і ... Кадр з персонажем Боромиром разом з першою частиною його крилатої цитати з фільму "Володар перснів" сьогодні є одним із найбільш упізнаваних мемів. Однак, мало хто пам'ятає, що в самому фільмі він сказав: "One does not simply walk into Mordor". Тобто, "Не можна просто так взяти і зайти до Мордора".

Інтернет-користувачі вже звикли закінчувати фразу Бороміра по-своєму, залежно від того, який процес або подію вони хочуть висміяти.

Нельзя просто так взять и

Мем про Карла. Далеко не всі в курсі, звідки інтернет-тролі взяли картинки з хлопчиком у великому капелюсі і його батьком, який сумує. Цей мем виник з постапокаліптичного американського серіалу "Ходячі мерці". Насправді, за оригінальним сюжетом в цих картинках немає нічого смішного. Адже на них зображений момент, коли головний герой серіалу Рік усвідомлює, що його дружина померла під час пологів, після чого він починає плакати і кричати, а його син Карл, перебуваючи в шоці, просто мовчить.

Вперше над епізодом почали сміятися, коли 2013 року він з'явився на YouTube в перемонтованій версії і під назвою "Рік дізнається, що його син Карл - гей".

Але по-справжньому Карл став мемом з подачі американського видання Buzzfeed, яке розмістило матеріал "19 кращих батьківських жартів від Ріка".

карл мем

Facepalm або Рукаобличчя. Якщо ви натрапили в Інтернеті на жахливо дурний або нездарний матеріал, ця картинка без зайвих слів допоможе передати автору публікації всі ваші почуття. Опущена голова з рукою, що прикриває обличчя, досить дохідливо пояснить будь-кому - "ти дуже даремно це зробив". Цей жест став особливо популярним у виконанні капітана з американського серіалу "Зоряний шлях" (Star Trek).

Facepalm

3. Меми з реальними людьми

Дівчинка-катастрофа. 2007 року фотограф Дейв Рот під час прогулянки зі своєю дочкою Зої побачив навчальні заняття пожежних і на тлі спеціально підпаленого будинку сфотографував свою дитину.

Дівчинка-катастрофа

Після завантаження в соцмережу світлина вмить стала інтернет-мемом. Нині Зої користувачі згадують, коли бачать фото руйнівних природних катаклізмів, аварій і катастроф.

Дівчинка-катастрофа в дії

Сашко Фокін. Відзначився на просторах Інтернету і український хлопчик Саша. Підліток з'явився в телешоу на одному з вітчизняних каналів, в рамках якого з комп'ютера 11-річного Сашка видалили всі улюблені ігри. Саме реакція героя на трагічну втрату і лягла в основу мему. Зараз його використовують тоді, коли хтось втрачає щось дуже важливе для віртуального життя.

Мем "Сашко Фокин"
ТСН.ua

Яо Мін. Образ китайського баскетболіста Яо Міна став відомим мемом завдяки цікавому виразу обличчя, яке вдалося зафіксувати камерам. Yao Ming Face використовується в Мережі як реакція на нерозумні слова, або для демонстрації свого презирства.

мем "Яо Мін"

Сумний Кіану. Актор Кіану Рівз став жертвою фотожаберів після вдалої світлини папараці. Фотограф заскочив актора в парку, коли той сидів на лавці з пиріжком у руці. Актор виглядав досить сумним, проте саме цей його вигляд зробив його одним з найвідоміших в Мережі мемів.

мем "Сумний Кіану Рівз"
ТСН.ua

Веселий Лео. Фотографія з актором Леонардо Ді Капріо, який широко крокує вулицею і сильно розмахує руками, з'явилася під час знімань картини "Початок". Фото миттєво розлетілося Мережею і стало жертвою тисяч фотожаб. Задоволений актор побував на Місяці, врятувався з "Титаніка" і опинився у всіх ситуаціях, де його щаслива посмішка була абсолютно недоречною.

Мем «Веселий Лео»
ТСН.ua

Путін на коні. Не оминула доля жертви фотожаб і президента Росії Володимира Путіна. Його голий торс, яким він "світив" верхи на коні, став приводом для появи сотень смішних мемів.

Мем "Путін на коні"
ТСН.ua

Дівчинка з мильними бульбашками. Маленька дівчинка в жовтому плащику, яка смішно біжить кудись з мильними бульбашками, стала героїнею інтернет-простору 2009 року. Відтоді від кого тільки вона не тікала - і від ведмедів, і від вибухів, і від динозаврів.

мем "Дівчинка з мильними бульбашками"
ТСН.ua

Який пацан? Історія цього кумедного мема, який використовують для вираження повного нерозуміння, не менше епічна, ніж сам вираз обличчя героя. Ця картинка - скрін з навчального відео для дітей з правильного використання туалету.

Мем "Який пацан"

Успішна дитина. Фото маленького Семмі, який тримає в кулачку пісок, збираючись ним поласувати, користувачі перетворили на мем - символ успішності. Жест малюка сприйняли як прояв сильного характеру і стали використовувати в значенні вдалого вирішення певних справ. Слід зауважити, що всесвітня популярність Семмі завдяки мему допомогла йому зібрати гроші на операцію для батька.

Мем "Успішна дитина»

4. Меми з тваринами

Слід зауважити, що користувачі висловлюють в Інтернеті свою думку не тільки за допомогою кіношних кадрів та кумедних мальованих осіб. Часто зірками Мережі, а надалі і відомими мемами, стають тварини. Завдяки особливому виразу морди або вдалому фото, братам меншим вдається зобразити цілу палітру емоцій - від сарказму до подиву.

"Сердитий котик". Зокрема, серед найвідоміших тварин в Інтернеті можна назвати "сердитого котика" (Grumpy Cat). Зображення незадоволеної кішки, яка зобов'язана своєю популярністю неправильному прикусу, найчастіше використовують для вираження невдоволення або повної байдужості до чогось. Слід зауважити, що ця киця стала "мемом року" 2013-го.

мем «Сердитый котик»

"Лемур". Не менш популярним став мем з лемуром, який закликає всіх зберігати "збагойствіє".

Мем «Лемур»

"Собака-подозревака". З появою мемів у Всесвітній павутині популярність отримали також собачки, які щось підозрюють. Героями мема стають чотириногі з примруженими очима.

Мем "Собака-подозревака"

"Джонні Кетсвілл". Веселий кадр, який пізніше став відомим мемом, було зроблено господарем кішки абсолютно випадково під час гри з твариною. Втім, після потрапляння до Мережі пухнастий став "блогером", котрий нібито фотографується на тлі цікавих подій.

мем «Джонні Кетсвлл

"Упоротий лис". Окремим пунктом варто згадати лиса - не дуже вдалу роботу таксидерміста Адель Морзе, - який став дуже популярним в країнах СНД, нагадуючи своїм видом сумного наркомана.

мем "упоротий лис"
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: