Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Wikipedia визначила найбільш редаговані статті 2016 року

Найбільше редагувань зазнали статті, пов'язані зі смертю відомих особистостей та політикою.

Інтернет-ресурс Wikipedia зробив підсумок статей, які найбільше редагували 2016 року. Ця статистика визначає усі найголовніші події року, а також є віддзеркаленням того, які статті Wikipedia люди хочуть бачити по-своєму, а тому й редагують їх.

Про це повідомляє Digital trends.

Отже, за даними ресурсу, найбільше редагувань зазнали статті відомих особистостей, які пішли з життя цього року, зокрема, Девіда Боуї, Мухаммеда Алі, Джона Глена. Загалом матеріали "Смерті 2016 року" зазнали 18230 правок.

Наступні 5 сходинок посіли статті, пов'язані з політикою. З-поміж них 8933 рази редагувався матеріал про Дональда Трампа. Також у цей список увійшли статті "Президентські вибори в Сполучених Штатах", "Схвалення президентської кампанії Гілларі Клінтон" та "Президентські "праймеріз" Республіканської партії".

Після цього у статистиці Wikipedia йде стаття про стрілянину в клубі в Орландо, яка сталася 12 червня.

Цікавим є відредагований матеріал у Wikipedia із назвою "Bailando 2015". Ця стаття присвячена останньому сезону найдовшого танцювального змагання в Аргентині, що відбулося минулого року. У матеріал було внесено 5432 правки.

Десяту сходинку посіла стаття "Музика Південної Кореї 2016". Водночас на 20 місці опинився матеріал про Вінсента Ван Гога, чия сторінку змінювали 3551 раз цього року.

Нагадаємо, раніше відеохостинг YouTube випустив традиційний ролик з серії "Rewind", який поєднав у собі всі тренди 2016 року: найпопулярніші відео, треки, меми та флешмоби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції