З’явилася лялька, яка навчає дівчаток годувати грудьми

З’явилася лялька, яка навчає дівчаток годувати грудьми

Лялька плямкає губами, як справжній малюк

Комплект складається з ляльки-немовляти і невеликого нагрудника для дівчаток - за допомогою квіточок на ньому позначені соски.

Компанія Berjuan Toys випустила нову розвиваючу іграшку - ляльку. За задумом виробників, вона повинна прищепити дівчаткам навик годування дитини грудьми.

Лялька називається "The Breast Milk Baby" (або дослівно "Малюк на грудному вигодовуванні"). Справа в тому, що комплект складається з ляльки-немовляти і невеликого нагрудника для дівчаток - за допомогою квіточок на ньому позначені соски.

Якщо ляльку піднести до цих квіточок, то вона починає видавати звуки смоктання грудей. Більш того, після такого "грудного вигодовування" її треба потримати у вертикальному положенні, щоб вона могла "відригнути", інакше "малятко" буде "плакати".

Після того, як на полицях дитячих магазинів з'явилася ця лялька, на її виробника в Інтернеті обрушилася маса батьківського обурення і відрази. Але творці нової ляльки, що прищеплює дівчаткам материнський інстинкт, захищають своє дітище.

"Головна мета нашої ляльки - познайомити дітей з годуванням, що в майбутньому їм допоможе при вихованні своїх власних здорових дітей, - пояснює Dennis Lewis, представник компанії Berjuan Toys. - Ми дійсно не розуміємо, чому лялька викликала стільки протиріч і суперечок".

Відзначимо, що в багатьох країнах обурення може викликати навіть звичайна лялька, у якої є натяк на сексуальність.

Читайте також:

Німецькі діти гратимуться з психічно хворими іграшками

30-річний японець спалив будинок, коли матір викинула його іграшки

У Росії з'явилися в продажу іграшкові моджахеди

Повʼязані теми:

Наступна публікація