Більшість херсонців на виборах мера готові підтримати Володимира Сальдо - опитування

Більшість херсонців на виборах мера готові підтримати Володимира Сальдо - опитування

Фото: УНІАН

Станом на першу половину червня 2020 року, у Сальдо найвищий електоральний рейтинг на виборах.

Більшість херсонців, які мають намір брати участь у місцевих виборах, які відбудуться восени, з кандидатів на посаду мера підтримали б Володимира Сальдо.
 
Про це свідчить опубліковане соціологічне дослідження компанії "Соціополіс", яке проводилося в першій половині червня.
 
Згідно з результатами опитування, станом на першу половину червня 2020 року, найвищий електоральний рейтинг на виборах Херсонського міського голови зафіксований у самовисуванця Володимира Сальдо - за нього готові проголосувати 23,4% серед усіх опитаних і 27,6% серед опитаних, які планують взяти участь у голосуванні.

Друге місце в перевагах херсонців займає потенційний кандидат від партії "Слуга народу" Юрій Кирилов, якого підтримали 7,3% від загальної кількості опитаних. Наступним у рейтингу став нинішній селищний голова Антонівки Ігор Семенчів, на підтримку якого висловилися 7% опитаних херсонців.
 
Також згідно з дослідженням, у модельованому другому турі Володимир Сальдо обходить Юрія Кирилова з результатом 41% і 19,5% відповідно. Другим потенційним опонентом Сальдо був чинний мер Херсона Володимир Миколаєнко, якого підтримали 7% респондентів проти 43,7% на користь Володимира Сальдо.

Що стосується чинного міського голови Володимира Миколаєнка, то його антирейтинг найвищий з представників місцевої влади. Його підтримують роботу на посаді мера міста всього 14% опитаних, не підтримують - 77,5% опитаних. За підтримку його кандидатури на майбутніх виборах висловилося 2,6% респондентів.
 
Крім того, якщо б вибори депутатів в Херсонський міський раду відбулися найближчої неділі, в депутатський корпус увійшло б 3 партії. Це "Слуга народу" на чолі з Юрієм Кириловим, яку підтримують 23,6% опитаних, готових брати участь у виборах. Також 5% бар'єр подолали б "Опозиційна платформа - За життя" під керівництвом Єгора Устинова з підтримкою 18,3% і "Блок Володимира Сальдо", який підтримали 15,4% опитаних херсонців.

Всього було опитано 1210 зареєстрованих мешканців Херсона у віці 18 років і старше. Опитування охоплював всю територію р. Херсона і проводилося на ділянках, межі яких співпадали з межами виборчих дільниць. В межах кожної ділянки опитувалися лише респонденти, зареєстровані в будинках, що входять до складу відповідної виборчої дільниці.

Теоретична статистична похибка репрезентативності частки ознаки з довірчою імовірністю 0,95 не перевищує 2,5%.

Повʼязані теми:

Наступна публікація