Бойко назвав причину загибелі сімох шахтарів у Макіївці

Дата публікації
Перегляди
2200
Бойко назвав причину загибелі сімох шахтарів у Макіївці

Вибух стався через порушення правил техніки безпеки, каже Бойко / footage.shutterstock.com

Остаточних висновків комісії ще немає, але, каже Бойко, причину вибуху вже можна назвати.

Причиною аварії на шахті "Північна" державного підприємства "Макіїввугілля" в Донецькій області є вибух, що стався через порушення правил техніки безпеки під час проведення робіт.

Про це заявив в.о. віце-прем'єра України Юрій Бойко за результатами першого засідання урядової комісії з розслідування причин аварії та надання допомоги постраждалим.

Бойко повідомив, що засідання комісії розглянуло всі питання, пов'язані з допомогою постраждалим. А протягом 10 днів будуть зроблені висновки щодо причин аварії.

"Але вже зараз можна сказати, що причиною аварії є вибух метаноповітряної суміші із-за порушення правил проведення робіт", - наголосив він.

За його словами, аварія сталася на глибині 815 м при проведенні робіт з вилучення металевої кліті.

"Це були роботи, не пов'язані безпосередньо з видобутком вугілля, тому ми розглядаємо і перевіряємо проведення робіт і допуск робочих до цих операцій", - сказав він.

Бойко підкреслив, що робота шахти призупинена і буде відновлена тільки після виконання всіх заходів по ліквідації аварій та підписання відповідного акта Держгірпромнагляду.

Нагадаємо, у Макіївці на шахті "Північна" в результаті вибуху метану на горизонті 815 м загинули семеро осіб, ще дев'ять отримали поранення. Аварія сталася о 20:38 вчора, 17 лютого.

Наступна публікація