Чисельність армії будуть скорочувати й надалі

Дата публікації
Перегляди
3865
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чисельність армії будуть скорочувати й надалі

Численність українського війська буде доведена до 130 тисяч

Міноборони обіцяє приділяти увагу озброєнню і військовій техніці.

Протягом наступних п'яти років в ході реорганізаційних заходів чисельність військовослужбовців Збройних сил буде скорочена на 15-20%.

Про це сказав міністр оборони Михайло Єжель під час виступу перед учасниками оперативно-стратегічного збору керівного складу Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ.

Передбачається суттєво поліпшити технічне оснащення українського війська, за рахунок чого, без втрати боєздатності, кількість військовослужбовців Збройних сил буде доведена до 130 тисяч чоловік.

Єжель також зазначив, що до 2017 року планується вдвічі підняти грошове утримання військових. Незважаючи на це, лише за рахунок реорганізаційних заходів, Збройні сили України за 5 років зможуть заощадити близько 717 мільйонів гривень.

"У наступні п'ять років велика увага приділятиметься озброєнню і військовій техніці. Триватиме робота з відновлення її справності, продовження ресурсу, глибокої модернізації існуючих зразків та закупівлі нових", - повідомив міністр оборони.

Також Міноборони працюватиме над формуванням нового типу українського офіцера і сержанта, зазначив Єжель. "Зміцнення сержантського корпусу дозволить нам поступово замінити офіцерів на деяких первинних посадах сержантами-професіоналами", - наголосив міністр.

Читайте також:

Українським солдатам збільшать зарплату до 3 тисяч гривень

Міністр оборони придумав для своїх підопічних нове свято

Янукович збільшив строк служби в армії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3865
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація